Global side

Mapview?app code=bdja0ogm5oovd0imp1esfw&app id=i0g5utqiqg5bdifr0or6&c= 0.001%2c0.0&h=300&poix0= 0.001%2c0 Cut out fake

fredag, 25. maj 5:00

Aalborg

Nordkraft
Teglgaardsplads 1

Åbn kort Del

Overflade

Hard court

Del

0
Spillere
0
Hold
0
Kampe
0
Mål

Vinder

Toms disciple

Finale

Team Svenn Crone
1
:
5
Toms disciple
16:45   Court 1

Kampen om tredjepladsen

Team Hobro
5
:
4
Nikos drenge
16:45   Court 1

Semifinale

Team Hobro
0
:
1
Team Svenn Crone
16:15   Court 1
Toms disciple
3
:
1
Nikos drenge
16:15   Court 2

Kvartfinale

Team Hobro
5
:
0
Fc Midgan
16:00   Court 1
Team Svenn Crone
5
:
0
Team Lukas Klitten
16:00   Court 2
Toms disciple
5
:
0
The Double
16:15   Court 1
Nikos drenge
5
:
0
Lola FC
16:15   Court 2

Team Hobro
5
:
0
Knockout legends
13:00   Court 1
Tour de Rio
2
:
2
Noller FC
14:00   Court 1
Knockout legends
0
:
1
Tour de Rio
15:00   Court 1
Team Hobro
5
:
0
Noller FC
16:00   Court 1
Team Hobro
5
:
0
Tour de Rio
16:45   Court 1
Noller FC
5
:
0
Knockout legends
17:30   Court 1
Hold Spil Mål Point
1. Team Hobro 3 15 : 0 9
2. Noller FC 3 7 : 7 4
3. Tour de Rio 3 3 : 7 4
4. Knockout legends 3 0 : 11 0
Vlakoff United
4
:
0
Winaxpwn
13:00   Court 2
Fc Midgan
5
:
0
Team Yonas
14:00   Court 2
Winaxpwn
1
:
4
Fc Midgan
15:00   Court 2
Vlakoff United
5
:
0
Team Yonas
16:00   Court 2
Vlakoff United
0
:
1
Fc Midgan
16:45   Court 2
Team Yonas
5
:
0
Winaxpwn
17:30   Court 2
Hold Spil Mål Point
1. Fc Midgan 3 10 : 1 9
2. Vlakoff United 3 9 : 1 6
3. Team Yonas 3 5 : 10 3
4. Winaxpwn 3 1 : 13 0
Team Mo
2
:
1
Team Hamse Mahdi
13:15   Court 1
Los hermanos peligrosos
1
:
0
Team Svenn Crone
14:15   Court 1
Team Hamse Mahdi
0
:
0
Los hermanos peligrosos
15:15   Court 1
Team Mo
0
:
1
Team Svenn Crone
16:15   Court 1
Team Mo
0
:
0
Los hermanos peligrosos
17:00   Court 1
Team Svenn Crone
5
:
0
Team Hamse Mahdi
17:45   Court 1
Hold Spil Mål Point
1. Team Svenn Crone 3 6 : 1 6
2. Los hermanos peligrosos 3 1 : 0 5
3. Team Mo 3 2 : 2 4
4. Team Hamse Mahdi 3 1 : 7 1
Rudesimentum
1
:
5
Team Lukas Klitten
13:15   Court 2
Team Brønderslev
2
:
0
gegenpress FC
14:15   Court 2
Team Lukas Klitten
2
:
1
Team Brønderslev
15:15   Court 2
Rudesimentum
0
:
5
gegenpress FC
16:15   Court 2
Rudesimentum
0
:
5
Team Brønderslev
17:00   Court 2
gegenpress FC
1
:
3
Team Lukas Klitten
17:45   Court 2
Hold Spil Mål Point
1. Team Lukas Klitten 3 10 : 3 9
2. Team Brønderslev 3 8 : 2 6
3. gegenpress FC 3 6 : 5 3
4. Rudesimentum 3 1 : 15 0
De fem bøller
2
:
1
The_Under_Dog
13:30   Court 1
Toms disciple
5
:
0
Klausbjarkedjengis FC
14:30   Court 1
The_Under_Dog
0
:
5
Toms disciple
15:30   Court 1
De fem bøller
2
:
3
Klausbjarkedjengis FC
16:30   Court 1
De fem bøller
1
:
5
Toms disciple
17:15   Court 1
Klausbjarkedjengis FC
5
:
2
The_Under_Dog
18:00   Court 1
Hold Spil Mål Point
1. Toms disciple 3 15 : 1 9
2. Klausbjarkedjengis FC 3 8 : 9 6
3. De fem bøller 3 5 : 9 3
4. The_Under_Dog 3 3 : 12 0
Købmandsgården FC
1
:
0
Colombia
13:30   Court 2
The Double
5
:
1
Den Parkerede Bus
14:30   Court 2
Colombia
3
:
1
The Double
15:30   Court 2
Købmandsgården FC
5
:
2
Den Parkerede Bus
16:30   Court 2
Købmandsgården FC
0
:
5
The Double
17:15   Court 2
Den Parkerede Bus
1
:
3
Colombia
18:00   Court 2
Hold Spil Mål Point
1. The Double 3 11 : 4 6
2. Colombia 3 6 : 3 6
3. Købmandsgården FC 3 6 : 7 6
4. Den Parkerede Bus 3 4 : 13 0
Team-Mund-diaré
2
:
3
Brothers
13:45   Court 1
Nikos drenge
5
:
0
Team-Mund-diaré
14:45   Court 1
Brothers
0
:
5
Nikos drenge
15:45   Court 1
Hold Spil Mål Point
1. Nikos drenge 2 10 : 0 6
2. Brothers 2 3 : 7 3
3. Team-Mund-diaré 2 2 : 8 0
Frederikshavn City
0
:
1
Jp’s Disciple
13:45   Court 2
Lola FC
1
:
0
Frederikshavn City
14:45   Court 2
Jp’s Disciple
0
:
5
Lola FC
15:45   Court 2
Hold Spil Mål Point
1. Lola FC 2 6 : 0 6
2. Jp’s Disciple 2 1 : 5 3
3. Frederikshavn City 2 0 : 2 0

37 hold

Default team photo

Nikos drenge

Nikolaj – Martin – Marcus – Lasse – Mikkel – Jeppe

Team style  balanced  blue Balanceret

Thumb 95ea1817 d316 4082 b0c0 0589778a3d3d

gegenpress FC

Mads – Christopher – Mathias – Jens – Anders – Christian

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

The Double

Tobias – Sebastian – Lasse – Oliver – Jeppe – Nikolaj

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Fc Tilgængelighed

Dennis

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Jp’s Disciple

Daniel – Thomas

Team style  balanced  blue Balanceret

Thumb fullsizeoutput 877

Købmandsgården FC

Emil – Mikkel – Rasmus – Rasmus – Andreas – Skiller – Mikkel – Kalvin

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Team Lukas Klitten

Lukas

Team style  offensive  blue Offensiv

Thumb abm4r2b 460s

Rudesimentum

Malthe – Magnus – MB – Mr. – KG – MB – Christian – Andreas – Harris – Gabriel

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Marc’s disciple

Anders – Jakob – Nicklas – ANDREAS – Marcus – Han-Sutter

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Team Hamse Mahdi

Hamse

Team style  offensive  blue Offensiv

Thumb fgt nys

Noller FC

Malthe – Duen – Daniel – Orlando – Andreas – Phønix – FifaRold

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Vlakoff United

Magnus – Balo – Skofus – Will – Blæhr

Team style  defensive  blue Deffensiv

Default team photo

Brothers

Sumaidi – Sekou – Joseph – Atundu – Mamadou – Tundu – Carter – Makenga

Team style  defensive  blue Deffensiv

Default team photo

Team-Mund-diaré

Nicklas

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Team Svenn Crone

Svenn

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Toms disciple

Lukas – Frederik

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Agersted

Rasmus

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Terrorgruppen

Patrick – Emil – Maks – Stub – William – Kongstad – Victor

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Winaxpwn

Magnus – Jacob – Patrick – Arki – Eduardsen

Team style  defensive  blue Deffensiv

Default team photo

Frederikshavn City

Rathipan

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Fc Midgan

Ahmed

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

The_Under_Dog

Thomas – Johan – Mads – Martin – Hest – Jesper

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

De fem bøller

Jannik

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Team Brønderslev

Morten – Witt – Gustav – Tobias – Henrik

Team style  balanced  blue Balanceret

Thumb 20180521 224542

Knockout legends

Jonas – Issa – Selemani – Luc – Casipillai – A.

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Tour de Rio

Magnus – Nicklas – Emil – Kasper – Andreas

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Lola FC

Alex – Simon – Kasper – Mads

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Klausbjarkedjengis FC

Mathias – Frederik – Müller – Müllerv2 – Joshua – Harding – Torp

Team style  offensive  blue Offensiv

Default team photo

Team Hobro

Hasan

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Team Yonas

Yonas

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Team Habtom

Habtom

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Team C-trup

Christian

Team style  defensive  blue Deffensiv

Default team photo

Vull net

Vull

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

9220

Mido

Team style  defensive  blue Deffensiv

Default team photo

Los hermanos peligrosos

Ibrahim – Leorant – Miclas – Andreas – Mathias – Emil

Team style  balanced  blue Balanceret

Default team photo

Colombia

Daniel

Team style  balanced  blue Balanceret

Thumb niels

Den Parkerede Bus

Jacob – Niels – NC – Oliver – Troels – Ehab – Magnus

Team style  defensive  blue Deffensiv

Vis alle hold

Alle kvalifikationer i Map mask  shadow