Wereldwijde pagina

Mapview?app code=bdja0ogm5oovd0imp1esfw&app id=i0g5utqiqg5bdifr0or6&c= 0.001%2c0.0&h=300&poix0= 0.001%2c0 Cut out fake

vrijdag, 25. mei 5:00 's middags

Aalborg

Nordkraft
Teglgaardsplads 1

Open kaart Share

Oppervlak

Hard Court

Share

0
Spelers
0
Teams
0
Wedstrijden
0
Goals

Winnaar

Toms disciple

Finale

Team Svenn Crone
1
:
5
Toms disciple

Match voor de 3de plaats

Team Hobro
5
:
4
Nikos drenge

Halve Finales

Team Hobro
0
:
1
Team Svenn Crone
Toms disciple
3
:
1
Nikos drenge

Kwartfinales

Team Hobro
5
:
0
Fc Midgan
Team Svenn Crone
5
:
0
Team Lukas Klitten
Toms disciple
5
:
0
The Double
Nikos drenge
5
:
0
Lola FC

Team Hobro
5
:
0
Knockout legends
Tour de Rio
2
:
2
Noller FC
Knockout legends
0
:
1
Tour de Rio
Team Hobro
5
:
0
Noller FC
Team Hobro
5
:
0
Tour de Rio
Noller FC
5
:
0
Knockout legends
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. Team Hobro 3 15 : 0 9
2. Noller FC 3 7 : 7 4
3. Tour de Rio 3 3 : 7 4
4. Knockout legends 3 0 : 11 0
Vlakoff United
4
:
0
Winaxpwn
Fc Midgan
5
:
0
Team Yonas
Winaxpwn
1
:
4
Fc Midgan
Vlakoff United
5
:
0
Team Yonas
Vlakoff United
0
:
1
Fc Midgan
Team Yonas
5
:
0
Winaxpwn
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. Fc Midgan 3 10 : 1 9
2. Vlakoff United 3 9 : 1 6
3. Team Yonas 3 5 : 10 3
4. Winaxpwn 3 1 : 13 0
Team Mo
2
:
1
Team Hamse Mahdi
Los hermanos peligrosos
1
:
0
Team Svenn Crone
Team Hamse Mahdi
0
:
0
Los hermanos peligrosos
Team Mo
0
:
1
Team Svenn Crone
Team Mo
0
:
0
Los hermanos peligrosos
Team Svenn Crone
5
:
0
Team Hamse Mahdi
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. Team Svenn Crone 3 6 : 1 6
2. Los hermanos peligrosos 3 1 : 0 5
3. Team Mo 3 2 : 2 4
4. Team Hamse Mahdi 3 1 : 7 1
Rudesimentum
1
:
5
Team Lukas Klitten
Team Brønderslev
2
:
0
gegenpress FC
Team Lukas Klitten
2
:
1
Team Brønderslev
Rudesimentum
0
:
5
gegenpress FC
Rudesimentum
0
:
5
Team Brønderslev
gegenpress FC
1
:
3
Team Lukas Klitten
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. Team Lukas Klitten 3 10 : 3 9
2. Team Brønderslev 3 8 : 2 6
3. gegenpress FC 3 6 : 5 3
4. Rudesimentum 3 1 : 15 0
De fem bøller
2
:
1
The_Under_Dog
Toms disciple
5
:
0
Klausbjarkedjengis FC
The_Under_Dog
0
:
5
Toms disciple
De fem bøller
2
:
3
Klausbjarkedjengis FC
De fem bøller
1
:
5
Toms disciple
Klausbjarkedjengis FC
5
:
2
The_Under_Dog
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. Toms disciple 3 15 : 1 9
2. Klausbjarkedjengis FC 3 8 : 9 6
3. De fem bøller 3 5 : 9 3
4. The_Under_Dog 3 3 : 12 0
Købmandsgården FC
1
:
0
Colombia
The Double
5
:
1
Den Parkerede Bus
Colombia
3
:
1
The Double
Købmandsgården FC
5
:
2
Den Parkerede Bus
Købmandsgården FC
0
:
5
The Double
Den Parkerede Bus
1
:
3
Colombia
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. The Double 3 11 : 4 6
2. Colombia 3 6 : 3 6
3. Købmandsgården FC 3 6 : 7 6
4. Den Parkerede Bus 3 4 : 13 0
Team-Mund-diaré
2
:
3
Brothers
Nikos drenge
5
:
0
Team-Mund-diaré
Brothers
0
:
5
Nikos drenge
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. Nikos drenge 2 10 : 0 6
2. Brothers 2 3 : 7 3
3. Team-Mund-diaré 2 2 : 8 0
Frederikshavn City
0
:
1
Jp’s Disciple
Lola FC
1
:
0
Frederikshavn City
Jp’s Disciple
0
:
5
Lola FC
Team Wedstrijden Doelpunten Punten
1. Lola FC 2 6 : 0 6
2. Jp’s Disciple 2 1 : 5 3
3. Frederikshavn City 2 0 : 2 0

Toon alle teams

Alle qualifiers in Map mask  shadow